CZOSNEK NIEDŹWIEDZI
  KISZONY - KARPACKI 

  Czosnek niedźwiedzi kiszony – pozyskiwany jest z własnych nasadzeń, a następnie tradycyjnie konserwowany. Ma silne działanie bakteriobójcze, obniża ciśnienie krwi, korzystnie działa na serce, zapobiega nowotworom złośliwym, miażdżycy, pobudza wydzielanie soku żołądkowego i żółci. Jego silne właściwości bakteriobójcze szczególnie przydatne jest przy leczeniu chorób górnych dróg oddechowych.

   

  SOK Z ARONII KARPACKI
   

  Sok z Aronii Karpacki - to sztandarowy produkt firmy. Owoce pochodzą oczywiście z własnej, ekologicznej, certyfikowanej plantacji. Aronia ze względu na walory prozdrowotne zwana jest "cudem natury", dlatego przygotowany z niej sok (same owoce są cierpkie i rzadko spożywane) jest wyjątkowo bogaty w witaminy i związki roślinne. Pomaga w walce z chorobami, w tym tak groźnymi jak miażdżyca, nadciśnienie, a nawet nowotwory. Do tego wzmacnia, uelastycznia i uszczelnia ściany naczyń krwionośnych.

   

   SOK ARONIOWY
  NIEKLAROWANY, WYSOKOSŁODZONY
  KARPACKI

  Produkowany z ekologicznych owoców z własnej plantacji. Odpowiednio zachowane proporcje surowego soku aroniowego, cukru i kwasu cytrynowego czynią ten produkt doskonałym środkiem do przygotowywania zdrowego napoju bez konserwantów.

   

   KOMPOT ARONIOWY

  KARPACKI

  Kompot Aroniowy Karpacki - bardzo chętnie kupowany do zakładów zbiorowego żywienia gdzie pięknie barwi kompot z innych owoców przekazując wspaniałe wartości odżywczo lecznicze.

   

   ARONIA PASTERYZOWANA
  KARPACKA

  Aronia Pasteryzowana Karpacka - produkt przypominający świeże owoce z plantacji nieznacznie zmieniony procesem pasteryzacji. Bez dodatku cukru. Zastosowanie: Do sporządzania napoju oraz jako baza do przygotowania aronii do mięsa. Nadaje się do nadzienia do pierogów naleśników i drożdżówek.

   

   BURAKI ĆWIKŁOWE
  KONSERWOWE WIÓRKI
  KARPACKIE

  Buraki ćwikłowe konserwowe – podobnie jak inne surowce, również pochodzą z własnej plantacji i są skarbnicą witamin i minerałów. Dostarczają wielu cennych pierwiastków, takich jak wapń, potas, fosfor, żelazo, magnez, kobalt, a także witaminy A,  C, B1. Są także źródłem kwasu foliowego, obniżają ciśnienie krwi i zwiększają odporność.

   

   KONCENTRAT BARSZCZU
  KARPACKI

  Koncentrat Barszczu Karpacki - idealny do szybkiego przyrządzenia barszczu czerwonego.

   

   ŻUR NATURALNY Z MĄKI ŻYTNIEJ
  KARPACKI

  Żur Naturalny z Mąki Żytniej Karpacki - wydajny produkt na żurek.

   

   KOPEREK SOLONY
  KARPACKI

  Koperek Solony Karpacki - ekologiczny, stanowi doskonałą bazę do przyrządzania zupy koperkowej lub sosu koperkowego. Tradycyjnie już od wielu lat kupują ten produkt sanatoria uzdrowiskowe, szpitale oraz zakłady zbiorowego żywienia. Zupa uzyskana z tego koperku nie odbiega smakiem i zapachem zupy ze świeżego koperku.

   

   DYNIA MARYNOWANA
  KARPACKA

  Dynia Marynowana Karpacka - powstaje o surowiec z własnej, ekologicznej plantacji. Może być smacznym dodatkiem do mięsa, podawanego zarówno na ciepło jak i na zimno, może też pełnić rolę samodzielnej przystawki. Dynia jest bardzo zdrowa, zawiera bowiem witaminy A, E, i C, błonnik, żelazo, cynk, miedź i mangan.

   

   SOK Z BURAKÓW KISZONYCH

  Sok z buraków kiszonych (domowy zakwas buraczany) może być bazą do barszczu. Jest też bardzo zdrowym wzmacniającym napojem. Dzięki kiszeniu buraki stają się dwukrotnie bogatsze w witaminę C, która zwiększa przyswajalność żelaza. Żelazo poprawia produkcję czerwonych krwinek i chroni przed anemią. Dlatego pij zakwas nawet codziennie - to działa.

   

   PATISONY KONSERWOWE
  KARPACKIE

  Patisony Konserwowe Karpackie - produkowane od kilkudziesięciu lat z odmian żółtego koloru. W małych słoikach produkowane są patisony małych rozmiarów. Duże patisony są krojone na plastry w słojach czterolitrowych do żywienia zbiorowego. Zakład nie jest w stanie pokryć zapotrzebowania odbiorców.

   

  © 2018 Aronia. All Rights Reserved.

  Please publish modules in offcanvas position.